Wyciekły oficjalne etui dla nowej serii telefonów Galaxy Note 10!

, Wyciekły oficjalne etui dla nowej serii telefonów Galaxy Note 10!

Wyciekły rendery prasowe, które pokazują Galaxy Note 10 i Note 10+ pod niemal każdym możliwym kątem. Licząc od dzisiejszego dnia, do oficjalnego ogłoszenia tych smartfonów został niecały tydzień, jednak dzięki uprzejmości WinFuture i udostępnionych przez nich zdjęć, Internet obiegła oferta etui, które Samsung zaplanował dla swoich najnowszych podopiecznych. Szeroka gama dostępna jest na stronie sklepu z etui 4GSM.

, Wyciekły oficjalne etui dla nowej serii telefonów Galaxy Note 10!

Podobnie jak w przypadku serii Galaxy S10, która została wprowadzona na rynek w tym roku, w ofercie Galaxy Note 10 można spodziewać się szerokiej gamy kompatybilnych obudów. W przypadku dzisiejszego wycieku powinny one obejmować silikonowe etui w co najmniej białym i czarnym kolorze; tylne osłony LED w kolorze białym i czarnym; wytrzymały ochronny case w kolorze czarnym i szarym. Co więcej, kilka skórzanych tylnych ścian, chociaż do tej pory pokazano tylko ich czarną wersję; a także nowy futerał LED View, która posiady mały pasek po prawej stronie wyświetlający powiadomienia i inne przydatne informacje. Ten ostatni będzie dostępny w kolorze czarnym, białym, szarym, czerwonym i różowym, sądząc po udostępnionych fotografiach.

Etui do Samsung Galaxy Note 10

Na tym etapie nie jest jasne, czy Samsung ma jakieś inne oficjalne etui i pokrowce planowane dla serii Galaxy Note 10, ale w tej chwili wydaje się, że firma odstawiła w kąt przezroczyste pokrowce i stary projekt LED View. Wygląda też na to, że do tegorocznej drużyny nie załapały się ani Samsung LED Wallet, ani opcje etui S-View.

, Wyciekły oficjalne etui dla nowej serii telefonów Galaxy Note 10!

Seria Samsung Galaxy Note 10 Plus i wszystkie oficjalne akcesoria zostaną oficjalnie ogłoszone w środę, 7 sierpnia, przy okazji eventu Unpacked, który będzie miał miejsce w Nowym Jorku. Zamówienia wstępne zarówno na smartfony, jak i etui, powinny rozpocząć się natychmiast po wydarzeniu, a wysyłka prawdopodobnie ruszy 23 sierpnia.

 

Źródło: phonearena.com