Samsung: Galaxy Note 9 będzie “jedynym potrzebnym urządzeniem” do pracy, gier, wszystkiego innego

, Samsung: Galaxy Note 9 będzie “jedynym potrzebnym urządzeniem” do pracy, gier, wszystkiego innego

Kilka dni temu, Samsung wypuścił trzy filmiki promujące Unpacked 9 sierpnia, na którym to wydarzeniu odbędzie się oficjalna premiera Galaxy Note 9. Mimo że filmiki szybko rozprzestrzeniły się po sieci, oficjalny komunikat Samsunga przeszedł raczej bez echa.

Całość komunikatu:

“9 sierpnia w Nowym Jorku, Samsung Electronics zaprezentuje urządzenie które pozwoli wyciągnąć maksimum ze wszystkiego co robicie. Najnowszy członek najbardziej prestiżowej linii rodziny Galaxy został zoptymalizowany na wskroś aby nadążać za zajętym życiem użytkowników, korzystając z technologii podnoszącej poprzeczkę dla wydajności, prędkości i mocy smartfonów. Razem, te usprawnienia sprawiają że najnowszy, najmocniejszy do tej pory flagowiec Samsunga jest jedynym urządzeniem potrzebnym aby zajmować się pracą, zabawą i wszystkim pomiędzy.”

Jak widać, Samsung nie wspomniał nazwy jaką będzie nosił nadciągający flagowiec. Ale już – pośrednio – potwierdzono żę będzie to nowy Note wyposażony w Samsungowy rysik S Pen. Jako że jest on następcą Note 8 z 2017, jest prawie pewne że oficjalnie będzie się nazywał Galaxy Note 9.

Tak jak poprzednie Galaxy Note, Note 9 faktycznie powinien nadawać się do pracy i gier – w dużej mierze dzięki rysikowi S Pen, który dodaje funkcjonalności po prostu nieosiągalne dla innych flagowców, które nie mają żadnych rysików.

Oczywiście jeszcze się zobaczy czy nowy Note będzie “jedynym urządzeniem potrzebnym aby zajmować się pracą, zabawą i wszystkim pomiędzy”, jak twierdzi Samsung. Będziemy musieli poczekać na moment w którym można będzie przetestować ten telefon aby obiektywnie ocenić stanowisko Samsunga. Do tego czasu – to jedynie slogan marketingowy. Ale wszystkie firmy się na nich opierają przedstawiając nowe urządzenia, czyż nie?

źródło: www.phonearena.com