Nowe zdjęcie potwierdza że Samsung Galaxy Note 9 będzie wyposażony w wejście na słuchawki i przycisk Bixby

, Nowe zdjęcie potwierdza że Samsung Galaxy Note 9 będzie wyposażony w wejście na słuchawki i przycisk Bixby

Powszechnie już wiadomo że Samsung przygotowuje Galaxy Note 9 do premiery 9 sierpnia, ale są aspekty tego telefonu o których jeszcze nie informowaliśmy. Jeśli jesteś jednym z wielu fanów linii Note, który nie może czekać aby dostać do rąk nadchodzący flagowiec Samsunga, podajemy kilka detali, o których jeszcze możesz nie wiedzieć.

Sporo ze zdjęć Samsunga Galaxy Note 9 które niedawno wyciekły, ukazuje przód i tył telefonu, ale niewiele ujawnia położenie różnorakich portów i przycisków po bokach. Powyższe zdjęcie potwierdza że Samsung nie pozbył się 3.5mm wejścia na słuchawki, które znajduje się na spodzie telefonu, koło portu zasilającego USB.

Ponadto, po lewej stronie telefonu znajdziemy przycisk Bixby, co raczej nie jest niespodzianką biorąc pod uwagę iż Samsung planuje zapowiedzieć usprawniony Bixby 2.0 wraz z Galaxy Note 9.

Poniżej przycisku Bixby, znajdziemy dwa przyciski regulacji głośności – ale wygląda na to że prawa strona nie zawiera innych portów czy przycisków. Poza portem zasilającym USB i wejściem na słuchawki, na spodzie znajduje się mikrofon, niewielki głośnik, oraz kolorowy rysik S Pen z Bluetoothem.

źródło: www.phonearena.com