Już jest: wideo promocyjne dla modelu Sony Xperia M5

Wodoodporny telefon ze świetnym aparatem, wyświetlaczem mniejszym niż 5.5?, lecz nie tak małym jak w Xperii Z3 Compact ? to wydaje się być głównym przesłaniem reklamy smartfona Sony Xperia M5.

Ogłoszony dziś model M5 od Sony został sklasyfikowany przez swojego producenta jako ?produkt z super średnio wysokiej półki?. Pierwsze wideo promocyjne reklamujące telefon skupia się na odporności modelu na kurz i wodę, pokazując także jak łatwo jest go czyścić bez obaw o uszkodzenie. Xperia M5 jest zaawansowaną kontynuacją poprzedniego modelu Sony o nazwie Xperia M4 Aqua.

https://youtu.be/4vIEK2tb8c8

Sporo nagrania poświęcono także aparatom, jakie znajdziemy w Xperii M5 ? na pierwszy rzut oka są one bardziej godne flagowego modelu z serii Z, aniżeli ?średnio wysokiej półki?. Główny aparat fotograficzny posiada tu czujnik 21.5 megapikseli z funkcją regulacji ostrości Hybrid AF oraz nagrywaniem wideo w jakości 2160p. Aparat frontowy, nazywany ostatnio coraz częściej aparatem do robienia selfies, oferuje jakość zdjęć 13 megapikseli i nagrywanie filmów 1080p, również z automatyczną regulacją ostrości.

 

Źródło: gsmarena.com