Najlepsze akcesoria do telefonów z Androidem poniżej 100 złotych

, Najlepsze akcesoria do telefonów z Androidem poniżej 100 złotych

Czy to etui, ładowarki lub inne akcesoria, o których nawet nigdy nie słyszałeś wcześniej, ta lista daje wszystko, czego potrzebujesz, aby zmaksymalizować swój potencjał telefonu Android bez wydawania fortuny. To zbiór najlepszych akcesoriów do telefonów, które kupisz za mniej niż 100 złotych.

Statyw do telefonu Aureday

Może nie jesteś fotografem, ale w dzisiejszych czasach wszyscy możemy robić niesamowite zdjęcia za pomocą naszych telefonów. Po prostu załóż swój statyw do telefonu Aureday, przymocuj telefon do uchwytu i jesteś gotowy do pracy.

Nagrywaj filmy w podróży lub rób zdjęcia z kątów, których nie osiągnąłbyś bez statywu. Użyj dołączonego pilota, aby zrobić zdjęcie za pomocą jednego przycisku lub zegnij nogi, aby uzyskać ujęcia pod kątem.

Bezprzewodowa ładowarka do Google Pixel

Stacja dokująca do ładowania bezprzewodowego dla Google Pixel (seria 4 do 7) Bezprzewodowe ładowanie jest prawdopodobnie jedną z najwygodniejszych funkcji, jakie pojawiły się w smartfonach, ale niewiele osób wykorzystuje ją prawidłowo. Ta ładowarka bezprzewodowa działa dla wielu telefonów Google Pixel i Samsung Galaxy.

, Najlepsze akcesoria do telefonów z Androidem poniżej 100 złotych

Jeśli Twoje urządzenie ma możliwość bezprzewodowego ładowania, możesz skorzystać z tej funkcji dzięki tej doskonałej ładowarce. Wykorzystuje ona wtyczkę USB-C, więc uruchamia wysoki poziom energii elektrycznej do telefonu, aby szybko go naładować.

KINGMAS uniwersalny obiektyw fisheye dla Androida

Chcesz zrobić lepsze zdjęcia z telefonu Android, ale nie wiesz, jak uzyskać te piękne szerokie ujęcia? KINGMAS sprawia, że nifty mały dodatek, że spinać prawo nad istniejącym obiektywem aparatu, dając możliwość podejmowania fantastycznych zdjęć.

Obiektyw zmienia cały zakres zdjęcia. Ten niedrogi klip jest jednym z najtańszych akcesoriów do telefonu z systemem Android, które kiedykolwiek będziesz miał.

Szybka ładowarka samochodowa do telefonu z systemem Android USB-C

Denerwuje Cię powolne ładowanie telefonu? Jak chyba wszystkich z nas… Ładowarka USB-C jest najszybszym sposobem ładowania telefonu, ale czy wiesz, że ładowarka samochodowa może być szybsza niż sieciowa, której używasz w domu?

, Najlepsze akcesoria do telefonów z Androidem poniżej 100 złotych

Mogą one ładować do 12V bezpiecznie, dając telefonowi mnóstwo energii podczas jazdy z punktu A do B. Są to najtańsze ładowarki samochodowe, jakie mogliśmy znaleźć.

Samochodowy uchwyt na telefon Loncaster

Jest tak wiele zastosowań dla poziomego uchwytu na telefon. Po pierwsze, to pasuje do deski rozdzielczej, więc można użyć telefonu GPS, gdy jest to konieczne. Podeprzyj swój telefon, aby obejrzeć film na YouTube, gdy masz ten obiad drive-thru podczas długiego tygodnia pracy. Cokolwiek pobudza Twoją wyobraźnię. Jest całkowicie zmywalny, wielokrotnego użytku i ma doskonałą przyczepność na desce rozdzielczej Twojego samochodu.

OIVO Uchwyt na kontroler PS4 dla telefonu z systemem Android

Gry mobilne to świetna zabawa, można w nich rywalizować. Jeśli nie jesteś zwolennikiem sterowania za pomocą ekranu dotykowego, możesz podłączyć kontroler PS4 do urządzenia z systemem Android i zamontować go na tym wygodnym klipsie. Oglądaj swój telefon jak miniaturowy telewizor podczas gry i zabijaj konkurencję. Ten prosty, przejrzysty klips ma chowany zacisk, więc pasuje do urządzenia z systemem Android o dowolnym rozmiarze.

Uchwyt do lusterka wstecznego w samochodzie na telefon z systemem Android

Podczas jazdy samochodem często korzystamy z Map Google. Jeśli ten uchwyt samochodowy na telefon wcześniej nie zrobił tego dla Ciebie, ten wygodny wiszący uchwyt spoczywa tuż pod lusterkiem wstecznym, zapewniając doskonały widok na telefon podczas długich jazd. Dostosuj wysokość według własnego uznania i obróć głowicę uchwytu, abyś mógł oglądać swój telefon jak trzeba, kiedy trzeba.

Źródło: komando.com