Jakie etui wybrać do Samsung Galaxy S9 SM-G960

, Jakie etui wybrać do Samsung Galaxy S9 SM-G960

Galaxy S9 jest od dłuższego czasu obecny na rynku, jednak nadal jego popularność nie maleje. A z racji tego że nie jest już nowością coraz częściej można dostać go w dobrej cenie. Dzięki upływowi kilku lat od premiery jesteśmy w stanie wskazać jakie etui najlepiej sprawdzają się z tym smartfonem. W rekomendacjach bazujemy na własnych doświadczeniach oraz opiniach zaprzyjaźnionego sklepu 4GSM.

Etui do Samsung Galaxy S9

Niewątpliwie faworytem dla wielu będą etui marki Spigen, które od lat cieszą się dużą popularnością na rynku. Etui tego koreańskiego producenta, odznaczają się bardzo dobrą jakością przy umiarkowanej cenie. Dla fanów zachowania oryginalnego designu Galaxy S9 szczególnie ciekawe będzie etui Spigen Ultra Hybrid, które łączy właściwości dwóch materiałów: twardego poliwęglanu i elastycznego pioliuretanu (TPU).

, Jakie etui wybrać do Samsung Galaxy S9 SM-G960

Case ten jest krystalicznie przejrzysty, częki czemu klasyczny design Samsunga pozostaje widoczny.  Etui Ultra Hybrid jest świetnie dopasowane do smartfonu Galaxy S9.

Etui Galaxy S9 – Urban Armor Gear

Kolejnym ciekawym produktem jest etui Plasma marki Urban Armor Gear. Case ten wyróżnia się wysoką wytrzymałością na upadki, potwierdzoną militarnym  certyfikatem  MIL STD 810G-516.6. Etui pokryte jest chropowatą strukturą, która  zapobiega powstawaniu widocznych rys

Pełna lista etui do tego modelu dostępna jest tutaj https://www.4gsm.pl/pol_m_Etui-Case_Samsung_Galaxy-S9-2506.html