Pierwszy dzień spredaży OnePlus 6T w USA aż o 86% lepszy niż przy premierze OnePlus 6

, Pierwszy dzień spredaży OnePlus 6T w USA aż o 86% lepszy niż przy premierze OnePlus 6

 

, Pierwszy dzień spredaży OnePlus 6T w USA aż o 86% lepszy niż przy premierze OnePlus 6

Po raz pierwszy konsumenci w USA mogli kupić najnowszy telefon OnePlus bezpośrednio od głównego operatora sieci komórkowej. Dzięki T-Mobile oferującemu niedawno wypuszczony na rynek model OnePlus 6T, nie powinno dziwić, że według XDA, dzień premiery tego urządzenia w Stanach Zjednoczonych wzrósł pod względem wyników sprzedaży aż o 86% w stosunku do dnia premiery OnePlus 6. T-Mobile stał się tym samym pierwszym dostawcą usług bezprzewodowych na terenie USA, który przyjął w swoje szeregi telefon OnePlus. Osoby zainteresowane kupnem telefonu mogą skorzystać z finansowania przez operatora, transakcji i innych ofert dla tego modelu.

OnePlus 6T – premiera

Możliwe jest też, że OnePlus 6T sprzedaje się jak ciepłe bułeczki w Stanach Zjednoczonych, ponieważ telefon zawiera tzw. Band 13 (z ang. „Pasmo 13”), które umożliwia certyfikację urządzenia do użytku w sieci Verizon. Chociaż może to ułatwić telefonowi rozpoczęcie świetnego startu w USA (Verizon jest największym dostawcą usług bezprzewodowych w kraju), warto mieć na uwadze, że nie wszystkie zespoły Verizon są uwzględnione. W wyniku tego na telefon nie docierają wiadomości tekstowe, a prędkości LTE są wolniejsze niż w sieci T-Mobile. Pamiętajcie też, że Verizon jako taki nie ma w swojej ofercie tego smartfonu.

T-Mobile posiada wyłączność na wersję telefonu Black Mirror OnePlus 6T z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci natywnej. Telefon kosztuje wyjściowo 580 USD, ewentualnie rozłożone na 24 miesięczne płatności w wysokości 24,17 USD każda. Biorąc pod uwagę wzrost sprzedaży, jaki OnePlus 6T uzyskuje dzięki swojemu partnerstwu z T-Mobile, wydaje się solidnym założeniem, że najnowszy telefon OnePlus osiągnie lepsze wyniki sprzedaży od ostatniego modelu OnePlus 6.

 

 

 

Źródło: phonearena.com