Pierwsze w historii przezroczyste etui do Apple iPhone XR

, Pierwsze w historii przezroczyste etui do Apple iPhone XR

W komunikatach prasowych ze świata dotyczących nowych iPhone’ów z 2018 roku było coś, co nie zostało dostatecznie dobrze podkreślone, a mianowicie fakt, że Apple będzie sprzedawać pierwsze w historii firmy przezroczyste etui dla iPhone’a XR.

, Pierwsze w historii przezroczyste etui do Apple iPhone XR
Oficjalne przezroczyste etui Apple przeznaczone dla iPhone’a XR

 

Zgadza się, będzie to pierwszy w historii przezroczysty pokrowiec, oficjalnie sprzedawany przez Apple, co z pewnością przekłada się na smutny dzień dla marek takich jak Peel, Spigen ze swoim AirSkin, Totallee i innych, które produkują najlepsze cienkie i lekkie przezroczyste etui dla dużych i małych iPhone’ów.

Nie trzeba dodawać, że poruszenie to wynika prawdopodobnie z faktu, że iPhone XR pojawia się w znacznie bogatszej gamie jaskrawych kolorów, aby wyrazić indywidualność swoich właścicieli, którą to chcieliby oni zaprezentować światu. Mądre posunięcie, Apple.

Etui będzie sprzedawane w cenie 55 CAD, czyli około 40 USD, co jest nieco wygórowaną kwotą jak na przezroczysty pokrowiec. Z drugiej strony Apple nie stał się najbogatszą firmą na świecie sprzedając swoje produkty po rozsądnych cenach. Przezroczyste etui Apple posiada otwór na dole, podobnie jak inne „kejsy” Apple, więc nic nie będzie stawało na drodze gestom przesuwania ani innym podobnym.

, Pierwsze w historii przezroczyste etui do Apple iPhone XR

Jedyną rzeczą, która nie jest jasna jeśli chodzi o przezroczyste etui dla iPhone’a XR jest jego dostępność w USA, ponieważ wszelkie informacje na ten temat znajdują się w komunikatach prasowych dla iPhone’a z Kanady i innych krajów, ale nie ze Stanów Zjednoczonych.

Nie pozostaje długo czekać, zanim Apple oficjalnie wypuści swojego iPhone’a XR do sprzedaży w przyszły piątek. Wtedy na pewno wszystko się wyjaśni i będziemy mogli spać spokojnie.

Z szeroką ofertą etui do iPhone XR możesz zapoznać się na stronie 4GSM.com

 

 

Źródło: phonearena.com i 9to5Mac