Prace nad Razer Phone drugiej generacji potwierdzone, specyfikacje póki co nieznane

, Prace nad Razer Phone drugiej generacji potwierdzone, specyfikacje póki co nieznane

Tak jakby brakowało nowych smartfonów z wyższej półki których wyczekujemy tej jesieni, kolejny producent potwierdził swoje plany premiery flagowego telefonu nowej generacji w najsubtelniejszy sposób w zeszłym tygodniu.

Podczas gdy Razer siedział cicho na temat swoich wyników sprzedaży raczkującego działu telefonów ogłaszając dotychczasowe rezultaty finansowe przez sześć miesięcy – okres do 30 czerwca – “wiodąca globalna marka lifestyle’owa dla graczy” najwyraźniej ma zamiar skoncentrować swoje środki na “pracach nad stworzeniem drugiej generacji Razer Phone”.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie ten produkt ujrzy światło dzienne – ale wcześniejsze doniesienia wskazywały na debiut komercyjny przed końcem 2018. Pierwotny, inspirowany przez Nextbit Robin, Razer Phone był zarówno zaprezentowany, jak i miał swoją datę premiery w listopadzie zeszłego roku, więc możemy musieć czekać kilka miesięcy więcej na ogłoszenie następcy.

Co ciekawe, w ostatnim raporcie finansowym Razer nie tylko potwierdził nadchodzące nadejście telefonu “drugiej generacji”, ale też podkreślił że pierwsza generacja była wypuszczona “w ograniczonym zakresie” i była “bardzo pozytywnie odebrana na całym świecie”.

To mogłoby sugerować że Razer Phone 2 (na marginesie – nazwa ta nie jest potwierdzona) będzie dostępny w większej ilości, celując w szerszą publikę, jak również w taki sam pozytywny odbiór jak poprzednik.

Razer również w dość zawoalowany sposób zapowiada “towarzyszące premiery oprogramowania”, mając zamiar rozszerzyć swoje “oprogramowanie i usługi z rynku PC na rynek mobilny”. Nie mamy bladego pojęcia, co to znaczy, ale chętnie zobaczylibyśmy ową szaloną koncepcję Project Linda, ukazaną na CES w styczniu, w formie komercyjnej. Trzymajcie kciuki!

Źródło: www.phonearena.com