ZTE Axon 9 (Pro) może być zapowiedziany na IFA wraz powrotem firmy do świata żywych

, ZTE Axon 9 (Pro) może być zapowiedziany na IFA wraz powrotem firmy do świata żywych

Na długo przed początkiem problemów firmy na rynku amerykańskim, ZTE dość ryzykownie ominęło produkcję konwencjonalnego flagowca Axon 8, aby skupić swoją uwagę na zdecydowanie eksperymentalnym Axon M. Nie do końca było to udane zagranie, jako że składalne urządzenie o podwójnym ekranie nie zdobyło serc amerykańskich konsumentów – i nie przyjęło się dobrze wśród recenzentów.

W związku z tym, zawsze spodziewaliśmy się – prędzej czy później – “standardowego” ZTE Axon 9 jako następcy nietypowego Axon M, ale z oczywistych powodów, plany firmy mogły się zmienić wraz z działaniami podjętymi aby odzyskać rentowność.

Świeże informacje – dane RMA i informacje z HTML5Test, sugerują że Axon 9 i 9 Pro nadal wchodzą w grę – i ZTE może wrócić do gry nawet w tym miesiącu. Po zastrzeżeniu znaku handlowego dla tych dwóch nazw kilka miesięcy temu, wydaje się że firma przygotowuje grunt pod rychłą zapowiedź A2019 Pro i A2019G Pro.

, ZTE Axon 9 (Pro) może być zapowiedziany na IFA wraz powrotem firmy do świata żywych

“G” w drugim modelu prawdopodobnie oznacza globalny, a co za tym idzie w planach są inne wersje ZTE Axon 9 Pro dla Chin i rynku międzynarodowego. Axon 7 również był znany jako A2019, więc szansa że Axon 9 (Pro) będzie oficjalną nazwą jest dość duża.

Jako że nie wierzymy w zbiegi okoliczności, zgadzamy się z Rolandem Quandtem że Axon 9 i/lub Axon 9 Pro prawdopodobnie zostanie zapowiedziany na targach IFA w Berlinie za kilka tygodni. Niestety, wiemy tyle co Wy jeśli chodzi o ich specyfikacje.

źródło: www.phonearena.com