Sprzedane zostanie jedynie 300 egzemplarzy szalenie drogiego LG Signature Edition

, Sprzedane zostanie jedynie 300 egzemplarzy szalenie drogiego LG Signature Edition

To nie trwało długo. Pierwsze pogłoski o nowym smartfonie z najwyższej z półek LG Signature Edition pojawiły się kilka dni temu, a owa ulepszona wersja V35 ThinQ jest już dostępna w przedsprzedaży.

Technicznie rzecz biorąc, jest to czwarty model premium firmy w tym roku, po V30S ThinQ, G7 ThinQ i wspomnianym wcześniej V35 ThinQ, ale jego udział w rozrzedzeniu marki wydaje się minimalny.

To dlatego że można kupić jedynie 300 egzemplarzy, i to tylko na jednym rynku – w Korei. Nawet jeśli mielibyście taką możliwość, prawdopodobnie to nienajlepszy pomysł, jako że cena to 1,999,800 won – czyli około 1,780 dolarów. To więcej niż dwa razy tyle co cena “zwykłego” LG V35, i znacząco więcej niż nawet najdroższe konfiguracje Apple iPhone X.

Oczywiście telefon drugiej generacji LG Signature Edition łączy potężne 6 GB RAM-u z kolosalnym 256 GB pamięci wewnętrznej, wraz z najmocniejszym z obecnie dostępnych procesorów Qualcomm.

Z drugiej strony, Snapdragon 845 SoC stał się standardem wśród smartfonów z najwyższej półki, a LG Signature Edition zapożycza resztę specyfikacji od V35 ThinQ – czyli podwójny tylni aparat o 16MP, pojedynczy, 8MP przedni, 6-calowy wyświetlacz z 2:1 aspect ratio, cieniutkie kanty bez nacięcia, baterię 3300 mAh i funkcjonalność dźwięku stereo DTS:X 3D.

Wychodzi na to że LG spodziewa się że 300 najbardziej zatwardziałych fanów wyda pieniądze na dodatkową pamięć wewnętrzną, i luksusowy, cyrkonowo-ceramiczny materiał użyty z tyłu telefonu aby zwiększyć odporność na zadrapania, generalną wytrzymałość, i ogólną obfitość tego designu. Jest też możliwość wygrawerowania swojego imienia na nowym LG Signature Edition, a para wysokiej jakości słuchawek B&O, wartych około 600$, jest dodana gratis aby zachęcić klientów. Koniec końców – to może jednak nienajgorsza oferta.

źródło: www.phonearena.com