Przedsprzedaż Samsung Galaxy Note 9 będzie trwać w Europie do 23 sierpnia

, Przedsprzedaż Samsung Galaxy Note 9 będzie trwać w Europie do 23 sierpnia

Już za rogiem premiera Galaxy Note 9, i biorąc pod uwagę wcześniejsze działania Samsunga, telefony prawdopodobnie będą dostępne w przedsprzedaży niedługo po oficjalnej zapowiedzi.

Tak samo jak w wypadku Galaxy Note 8, który trafił na półki 24 sierpnia, nadchodzący Note 9 pewne pojawi się w sklepach tego samego dnia – tyle, że rok później. Mimo, że niektórzy zamieszani w łańcuch dostaw tajwańskich słuchawek twierdzą że Galaxy Note 9 będzie wypuszczony na rynku szybciej, niż poprzedni model z powodu niskich wyników sprzedaży Galaxy S9/S9+, nie będzie to miało miejsca w Europie.

Europejscy sprzedawcy będą przyjmować zamówienia w przedsprzedaży do 23 sierpnia, i każdy kto go zakupi w tym okresie dostanie urządzenie 24 sierpnia, co zbiegnie się w czasie z premierą telefonu na rynku.

Więc jeśli mieliście nadzieje zdobyć Samsung Galaxy Note 9 wcześniej, niż się tego spodziewaliście, sugerowalibyśmy się z nimi pożegnać. Z drugiej strony, prawdopodobnym jest wcześniejsze pojawienie się Note 9 na rynku w innych regionach, jak n.p. Korea Południowa.

źródło: www.phonearena.com