Składany smartfon Samsunga może wcale nie nazywać się Galaxy X

, Składany smartfon Samsunga może wcale nie nazywać się Galaxy X

Samsung Galaxy S9

Wszystkie dostępne informacje wskazywałyby na to że bardzo mocno oczekiwany, składany smartfon Samsunga którego premiera miałaby mieć miejsce na styczniowych targach CES 2019, miałby się nazywać Galaxy X – natomiast, jeśli dać wiarę jednemu tweetowi z branży, może wcale tak nie być.

Poza informacją że pierwszy składany smartfon Samsunga nie będzie nazywał się Galaxy X, tweet nie oferuje więcej informacji, więc nie wiadomo jeszcze jak południowokoreański gigant nazwie swój telefon. Z drugiej strony, tweet był odpowiedzią na poprzedni, sugerujący że Samsung pracuje nad własnym smartfonem gamingowym, sugerując że nazwa Galaxy X byłaby teraz dla niego zarezerwowana – ale w tym momencie to czysta spekulacja.

Dla nieświadomych, nowy składany smartfon samsunga prawdopodobnie zawierałby ekran, który da się składać pionowo, w przeciwieństwie do wczesnych prototypów. Gdy byłby delikatnie złożony, górna i dolna część panelu pracowałyby autonomicznie – natomiast gdy jest on w pozycji płaskiej, urządzenie działa jak każdy obecny smartfon. Co więcej, gdy jest on złożony całkowicie, wysunie się drugi, ukryty ekran, pozwalając użytkownikom na sprawdzenie powiadomień, pogody, i innych istotnych informacji jak data i czas.

Według obecnych informacji, Samsung ogranicza produkcję swojego pierwszego składanego telefonu do 300,000 – 500,000 sztuk w zależności od popytu, o cenie początkowej aż od 2,000$. Jeśli jednak pierwszy składany smartfon firmy pójdzie w ślady oryginalnego Galaxy Note Edge, prawdopodobnie pomoże zebrać on istotne informacje zwrotne od konsumentów, aby istotnie ulepszyć drugą iterację produktu.

źródło: www.phonearena.com