Microsoft wypuszcza nową reklamę dla tableta Surface Pro 4

Microsoft udostępnił dziś nową reklamę dla swojego markowego tableta Surface Pro 4. 30-sekundowy klip zwraca uwagę na kilka z najważniejszych funkcji najnowszej oferty Microsofta, w tym 12.3-calowy ekran dotykowy oraz wyświetlacz z rozdzielczością 5 milionów pikseli. W reklamie nie zabrakło także nowego rysika Surface Pen ani wzmianki o 40-procentowej poprawie głośności głośników w urządzeniu.

Mottem przewodnim wciąż pozostaje ?tablet, który może zastąpić Twój laptop? (ang. the tablet that can replace your laptop?), czemu Microsoft daje wyraz kończąc spot reklamowy prezentacją klawiatury i wspomnianego rysika. Na oficjalnym kanale YouTube Microsoftu znajdziemy ponadto trzy inne 15-sekundowe klipy dające jeszcze lepszy wgląd w tablet Surface Pro 4 najbardziej zagorzałym fanom produktu. Z innych rzeczy, o jakich warto wspomnieć, jest fakt, że Surface Pro 4 będzie działał w oparciu o system operacyjny Windows 10 oraz będzie można nabyć go w wersji z procesorem Intel szóstej generacji, 16GB RAM-u oraz pamięcią do przechowywania plików o łącznej wadze 1TB.

Sugerowane ceny detaliczne zaczynają się od 899 USD, jednak w zależności od opcji, na jakie się zdecydujemy, możemy wydać na produkt aż do 2199 USD.

 

 

Źródło: www.gsmarena.com/blog