Microsoft rozpoczyna kampanię reklamową dla Windowsa 10 kładąc nacisk na dzieci

29 lipca to data, w której Microsoft ma odsłonić przed światem najnowszą wersję swojego systemu operacyjnego Windows 10 dla komputerów stacjonarnych. A skoro dzień ten zbliża się wielkimi krokami, nic dziwnego, że Bill Gates i spółka raczą nas coraz to bardziej złożonymi kampaniami reklamowymi, tak, aby każdy mógł dowiedzieć się, że Windows 10 niebawem będzie dostępny.

Pierwsza reklama dla Windowsa 10 jest już w naszych rękach i skupia się na?dzieciach. No cóż, czego by nie powidzieć, w końcu to one są przyszłością.

Jak przypuszczamy, jest to dość mało subtelna metafora dla tego, jakoby nowy Windows 10 miał nie mieć większych problemów z przetrwaniem próby czasu. Tudzież jak jego nowoczesność przypadnie do gustu przyszłym pokoleniom użytkowników komputerów stacjonarnych, o ile takowi jeszcze będą zamieszkiwać tę planetę.

Zwrócono także uwagę, na ogólne bezpieczeństwo nowego Windowsa 10 (logowanie bez konieczności podawania hasła), a także dotykowy interfejs i funkcję Cortana ? zapewne szerzej będzie nam dane zapoznać się z tymi nowinkami przy okazji kolejnych reklam.

 

Źródło: gsmarena.com