Jakie etui wybrać do Samsung Galaxy S9 SM-G960

Galaxy S9 jest już troszkę obecny na rynku jednak cały czas jest bardzo dobrym smartfonem, a z racji tego że nie jest już nowością coraz częściej można dostać go w dobrej cenie. Dzięki upływowi pewnego czasu od premiery jesteśmy w stanie wskazać jakie etui najlepiej sprawdzają się z tym smartfonem.

Niewątpliwie faworytem dla wielu będa etui marki Spigen, ktore od lat ciesa sie duza popularnoscia na rynku. Etui tego koreanskiego producento odznaczaja sie bardzo dobra jakoscia przy umiarkwanej cenie. Dla fanow zachowani deisgnu telefonu sczegolnie ciekawe bedzie etui Ultra Hybrid kotre laczy wlasciwosci dwoch materialow – twardego polikarbonu i elastycznego poliuretanu, case ten jest przezroczyty dzieki czemu piekny design telefonu pozostaje caly czas widoczny. Etui to sprawdza sie bardzo dobrze z tym modelem telefonu.

Kolejnym ciekawym produktem jest pokrowiec Plasma marki Urban Armor Gear. Case ten wyroznia sie wyjatkowo wysoka wytrzymaloscia na upadki potwierdzona militarnym certyfikatem  MIL STD 810G-516.6. Etui posiada chrpowata struktura ktora zapobiega powstawaniu widocznych rys

Pełna lista etui do tego modelu dostępna jest tutaj https://www.4gsm.pl/pol_m_Etui-Case_Samsung_Galaxy-S9-2506.html