Wyciekły oficjalne etui dla nowej serii telefonów Galaxy Note 10!

Wyciekły rendery prasowe, które pokazują Galaxy Note 10 i Note 10+ pod niemal każdym możliwym kątem. Licząc od dzisiejszego dnia, do oficjalnego ogłoszenia tych smartfonów został niecały tydzień, jednak dzięki uprzejmości WinFuture i udostępnionych przez nich zdjęć, Internet obiegła oferta etui, które Samsung zaplanował dla swoich najnowszych podopiecznych. Szeroka gam etui dostepna jest na stronie sklepu 4gsm.pl

Wyciekły oficjalne etui dla nowej serii telefonów Galaxy Note 10!

Podobnie jak w przypadku serii Galaxy S10, która została wprowadzona na rynek w tym roku, w ofercie Galaxy Note 10 można spodziewać się szerokiej gamy kompatybilnych obudów. W przypadku dzisiejszego wycieku powinny one obejmować silikonowe osłony w co najmniej białym i czarnym kolorze; tylne osłony LED w kolorze białym i czarnym; wytrzymała ochronną osłonę stojąca w kolorze czarnym i szarym; kilka skórzanych tylnych ścian, chociaż do tej pory pokazano tylko ich czarną wersję; a także nową osłonę LED View, która posiady mały pasek po prawej stronie wyświetlający powiadomienia i inne przydatne informacje. Ten ostatni będzie dostępny w kolorze czarnym, białym, szarym, czerwonym i różowym, sądząc po udostępnionych fotografiach.

Na tym etapie nie jest jasne, czy Samsung ma jakieś inne oficjalne etui i pokrowce planowane dla serii Galaxy Note 10, ale w tej chwili wydaje się, że firma odstawiła w kąt przezroczyste pokrowce i stary projekt LED View. Wygląda też na to, że do tegorocznej drużyny nie załapały się ani Samsung LED Wallet, ani opcje etui S-View.

Wyciekły oficjalne etui dla nowej serii telefonów Galaxy Note 10!

Seria Samsung Galaxy Note 10 i wszystkie oficjalne akcesoria zostaną oficjalnie ogłoszone w środę, 7 sierpnia, przy okazji eventu Unpacked, który będzie miał miejsce w Nowym Jorku. Zamówienia wstępne zarówno na smartfony, jak i etui, powinny rozpocząć się natychmiast po wydarzeniu, a wysyłka prawdopodobnie ruszy 23 sierpnia.

 

 

Źródło: www.phonearena.com